Dzierżoniowska Rada Przedsiębiorców - aktywnie działa!

Dzierżoniowska Rada Przedsiębiorców przy burmistrzu Dzierżoniowa spotkała się po raz drugi w tym roku, aby podjąć ważne tematy dla lokalnego biznesu. Ze względu na trwająca pandemię koronawirusa, spotkanie odbyło się w formule videokonferencji.

W spotkaniu, oprócz członków Rady, udział wzięli także zaproszeni goście - przedstawiciele Zakładu Aktywności Zawodowej Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Dzierżoniowie. Zaprezentowali bogatą ofertę produktów i usług, oferowanych przez podopiecznych ZAZ-ów oraz zaprosili do współpracy dzierżoniowskich przedsiębiorców.

Najważniejszym tematem spotkania była organizacja kampanii promocyjnej „Kupuj Lokalnie w Dzierżoniowie”, która ma na celu:

  • wsparcie lokalnych biznesów,
  • bezpłatną promocję dzierżoniowskich firm,
  • edukację ekonomiczną mieszkańców,
  • propagowanie patriotyzmu konsumenckiego.

Akcja „Kupuj Lokalnie w Dzierżoniowie” rusza już za kilka dni. Aby dowiedzieć się więcej, obserwujcie naszą stronę internetową oraz profil na Facebooku @InvestInDzierzoniow.

O dalszych działaniach Dzierżoniowskiej Rady Przedsiębiorców burmistrzu Dzierżoniowa, przybędziemy informować na bieżąco.