Centrum handlowe przy ul. Prochowej - oferta najmu dla lokalnych przedsiębiorców | Invest Dzierżoniów

Centrum handlowe przy ul. Prochowej - oferta najmu dla lokalnych przedsiębiorców

Na terenie byłego dworca PKS przy ul. Prochowej w Dzierżoniowie powstanie nowe centrum handlowe. Będzie to obiekt handlowo-usługowy, którego jedna kondygnacja ma być dostępna od ulicy Prochowej, drugi poziom będzie znajdował się na wysokości marketu Netto. Na obu poziomach funkcjonować mają parkingi, łącznie na około 150 miejsc postojowych. Przewidywana powierzchnia handlowa to 8000 m2, z czego 2000 m2 to powierzchnia dedykowana lokalnym przedsiębiorcom.

Na poziomie od strony ulicy Prochowej planowane jest utworzenie strefy usługowo -gastronomiczno – rozrywkowo - handlowej, czemu sprzyja bezpośrednie sąsiedztwo Starówki. Strefa ta ma być nie tylko centrum handlu ale również miejscem gdzie będzie można spędzić czas na innych aktywnościach niż zakupy. Ten poziom planowany jest do udostępnienia lokalnym przedsiębiorcom.
 

Całkowita powierzchnia, jaka planowana jest dla lokalnego biznesu to łącznie ok. 2000m2. Powierzchnia ta zostanie podzielona na lokale w zależności od zapotrzebowania poszczególnych najemców. Planowane otwarcie obiektu dla mieszkańców nastąpi w marcu 2023 roku.

  • Standard wydania lokalu –  lokale w stanie deweloperskim do aranżacji najemców (ale dopuszczane są też inne rozwiązania, np. wykonanie wykończenia).
  • Czas trwania umów najmu – umowy długoterminowe (5 lat), ale dla drobnych przedsiębiorców możliwa jest negocjacja warunków.
  • Czynsze – uzależnione od wielkości lokalu i standardu wykończenia (po zadeklarowaniu  zainteresowania konkretną ilością m2 będzie kalkulowany czynsz).

Jesteś zainteresowany wynajmem powierzchni handlowej? Zadzwoń: Tomasz Kapłun, tel.  601 151 631.
 

centrum handlowe przy ul. prochowej - wizualizacja

Data publikacji: 12.05.2022 14:45:23
Utworzone przez: mkrupska
Data aktualizacji: 12.05.2022 14:48:18
Liczba odsłon: 86