Wózki jezdniowe – problem w każdej firmie produkcyjnej - webinar! | Invest Dzierżoniów

Wózki jezdniowe – problem w każdej firmie produkcyjnej - webinar!

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z Kancelarią Sendero Tax & Legal  zaprasza  na webinarium Wózki jezdniowe – problem w każdej firmie produkcyjnej, które odbędzie się 27 lutego 2024 r. w godzinach 10:00 – 11:30.

Obecnie trudno wyobrazić sobie firmę produkcyjną, sklep lub magazyn bez wózków jezdniowych. Ich różnorodność i funkcjonalność są nieocenione. Jednak poza znacznym ułatwieniem pracy, pojazdy te mogą być powodem problemów natury prawnej i organizacyjnej. W trakcie webinaru zostaną poruszone wybrane zagadnienia praktyczne dotyczące  wózków i  istotnych kwestii, które wiążą się z ich użytkowaniem.

Agenda

  • Rodzaje wózków jezdniowych
  • Które wózki podlegają regulacjom UDT?
  • Stan techniczny pojazdu i przygotowanie pracownika
  • Zmiany w przepisach
  • Wózki jezdniowe w firmie. Jak to zorganizować?
  • Instrukcja bezpieczeństwa prac transportowych

Spotkanie poprowadzi dla Państwa:

Filip Firut - radca prawny, specjalizuje się przede wszystkim w zagadnieniach związanych z prawem pracy i ochroną danych osobowych. Nadzoruje audyty i prowadzi procesy wdrożeniowe procedur z zakresu prawa pracy oraz RODO. Jego praca polega głównie na kompleksowym wspieraniu działów HR w dużych przedsiębiorstwach. Często przygotowanie odpowiedniej strategii dla Klienta wykracza poza wyłącznie znajomość przepisów prawa. Dlatego w codziennej pracy bardzo ważny dla niego jest sposób komunikacji do Klienta oraz Klienta do swoich pracowników.

Rejestracja na wydarzenie za pomocą elektronicznego formularza.

Data publikacji: 18.02.2024 08:36:42
Utworzone przez: estraszak
Data aktualizacji: 27.02.2024 12:41:13
Liczba odsłon: 16