Kupuj Lokalnie w Dzierżoniowie - kampania promocyjna dla przedsiębiorców

Pod hasłem "Kupuj Lokalnie w Dzierżoniowie" rusza kampania promocyjna, która ma na celu wsparcie lokalnego biznesu, dotkniętego negatywnymi skutkami pandemii koronawirusa. Kampania powstała z inicjatywy Dzierżoniowskiej Rady Przedsiębiorców, działającej przy Burmistrzu Dzierżoniowa.

Obecny kryzys wywołany przez pandemię COVID-19 uderzył w pierwszej kolejności w najmniejszych przedsiębiorców, także tych, którzy prowadzą swój biznes w Dzierżoniowie, niekiedy od kilkudziesięciu lat. Obecnie, ze względu na liczne restrykcje i ograniczenia, grozi im redukcja etatów, a nawet zamknięcie firm. Właśnie teraz nadszedł czas na solidarnościowe działanie i współpracę. To przecież lokalni przedsiębiorcy tworzą miejsca pracy dla dzierżoniowian i płacą podatki w naszym mieście, które są kluczowym źródłem finansowania zadań publicznych, takich jak inwestycje, edukacja czy wsparcie społeczne. To od ich powodzenia zależy potencjał miasta i pomyślność mieszkańców. Kupując lokalnie, możemy liczyć także na lepszą jakość produktów od tych oferowanych w sieciowych marketach.Dodatkowo oszczędzamy czas i paliwo, a jednoczenie wspieramy ludzi, których znamy, działających tutaj od wielu lat.

Jak możemy pomóc lokalnym przedsiębiorcom?

Przez codzienne wybory konsumenckie możemy bardzo prosto wspierać lokalnych przedsiębiorców i usługodawców. Jeśli masz swój ulubiony sklep, punkt usługowy lub lokalną restaurację, do której lubisz zaglądać - wesprzyj ich zwłaszcza teraz, wysyłając zgłoszenie do kampanii "Kupuj Lokalnie w Dzierżonowie". Pomocą jest również wspieranie działań online – udostępnienie lokalnego przedsiębiorcy na Facebooku, czy polecenie jego działalności. To tak niewiele, a może przyczynić się do sprzedaży jego usług, czy produktów. Jeśli nie podejmiemy działań teraz, to za pół roku, kiedy sytuacja zacznie wracać do normalności, ulubione miejsca mogą zniknąć z mapy Dzierżoniowa.

Logo kampanii "Kupuj Lokalnie w Dzierżoniowie"

Aby wesprzeć wybranego przedsiębiorcę, wystarczy:

  • zrobić zdjęcie u lokalnego przedsiębiorcy, którego chcemy polecić (max. 5 zdjęć, najlepiej w poziomie),
  • przygotować krótką informację o polecanym przedsiębiorcy: nazwa firmy, imię i nazwisko właściciela, adres firmy, numeru telefonu, asortyment, adres strony internetowej www, link do Facebooka,
  • przesłać zdjęcia wraz z opisem na adres: drpatum [dot] dzierzoniow [dot] pl  

Zdjęcia wraz z informacją zostaną opublikowane na oficjalnej stronie miasta www.dzierzoniow.pl, www.investindzierzoniow.pl oraz w mediach społecznościowych administrowanych przez miasto Dzierżoniów.

Akceptacja zasad organizacji i udziału w Kampanii "Kupuj Lokalnie w Dzierżoniowie"

Uczestnik kampanii, wysyłając zdjęcia wraz z informacją o polecanym przedsiębiorcy na adres drpatum [dot] dzierzoniow [dot] pl akceptuje jednocześnie Zasady organizacji i udziału w Kampanii Promocyjnej „Kupuj Lokalnie w Dzierżoniowie”, a w szczególności zasady wykorzystania przesłanych zdjęć oraz informacji o przedsiębiorcy, a także potwierdza zapoznanie się z klauzulą informacyjną. Dokumenty można pobrać poniżej.

Organizatorzy kampanii:

  • Inicjator Kampanii: Dzierżoniowska Rada Przedsiębiorców, działająca przy Burmistrzu Dzierżoniowa.
  • Organizator Kampanii: Gmina Miejska Dzierżoniów we współpracy z Dzierżoniowską Radą Przedsiębiorców, działającą przy Burmistrzu Dzierżoniowa.

Kampania potrwa do końca roku.

Data publikacji: 03.08.2021 11:22:11
Utworzone przez: mkrupska
Data aktualizacji: 05.08.2021 14:30:46
Liczba odsłon: 64