Dołącz do Dzierżoniowskiej Rady Przedsiębiorców! | Invest Dzierżoniów

Dołącz do Dzierżoniowskiej Rady Przedsiębiorców!

Zapraszamy dzierżoniowskich przedsiębiorców do włączenia się w prace Dzierżoniowskiej Rady Przedsiębiorców II Kadencji. Rada funkcjonuje przy Burmistrzu Dzierżoniowa i skupia przedsiębiorców z różnych branż, przedstawicieli Instytucji Otoczenia Biznesu oraz radnych, którzy wspólnie działają na rzecz rozwoju lokalnej społeczności gospodarczej.

Zachęcamy do złożenia deklaracji i aktywnego udziału w spotkaniach, dyskusjach i działaniach, aby razem tworzyć korzystne warunki dla rozwoju biznesu w naszym regionie. Działania Rady mają na celu wspieranie przedsiębiorców, wymianę doświadczeń oraz inicjowanie działań mających na celu poprawę warunków prowadzenia działalności gospodarczej.

Posiedzenia Rady odbywają się w zależności od potrzeb, jednak nie rzadziej niż raz na kwartał. Kadencja Rady trwa 5 lat i pokrywa się z kadencją Burmistrza i Rady Miejskiej Dzierżoniowa.

Aby  przystąpić do Rady, należy złożyć deklarację członkowską w terminie do 19 lipca 2024 r. w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta w Dzierżoniowie (deklaracje do pobrania poniżej). Kandydat musi posiadać poparcie minimum pięciu innych dzierżoniowskich przedsiębiorców.

Wspólnymi siłami możemy osiągnąć wiele, dlatego zachęcamy do włączenia się w nasze działania i aktywne uczestnictwo w pracach Dzierżoniowskiej Rady Przedsiębiorców.

Treść zaproszenia Burmistrza do Dzierżoniowskiej Rady Przedsiębiorców. Wersja dostępna znajduje się poniżej.

Data publikacji: 01.07.2024 14:30:57
Utworzone przez: mkrupska
Data aktualizacji: 01.07.2024 14:34:10
Liczba odsłon: 31