Cyber BHP. Zarządzanie cyber tożsamością pracowników, klientów i partnerów (onboarding i offboarding) | Invest Dzierżoniów

Cyber BHP. Zarządzanie cyber tożsamością pracowników, klientów i partnerów (onboarding i offboarding)

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z ALMA S.A. zaprasza na webinarium Cyber BHP. Zarządzanie cyber tożsamością pracowników, klientów i partnerów (onboarding i offboarding), które odbędzie się 8 listopada 2023 r. w godzinach 10:00 – 12:00.

Agenda

  •     Dyrektywa NIS 2 w aspekcie prawnym i organizacyjnym.
  •     Wdrożenie rozwiązań w zakresie zarzadzania tożsamością i prawami dostępu na przykładzie systemu PASK.
  •     Podsumowanie.

Do wygrania voucher na diagnozę cyberbezpieczeństwa, opartą na normach ISO i standardzie COBIT o wartości 6.000 PLN !

Spotkanie poprowadzą dla Państwa:

Mateusz Kopacz, Information Security Officer: Architekt, Senior Security Engineer, Menedżer z 15-letnim doświadczeniem. Od początku kariery związany z sektorem bankowym. Obecnie odpowiedzialny za rozwój i tworzenie produktów z obszaru cyberbezpieczeństwa.Rozwija autorskie narzędzie do wczesnego reagowania przed wystąpieniem incydentu. Członek Rady Programowej ISSA Polska w projekcie Cyfrowy Sk@ut.

Przemysław Makuch, Key Account Manager: absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Od ponad 20 lat związany z branżą telekomunikacyjną oraz IT. Obecnie jako Key Account Manager w ALMA S.A., odpowiada za sprzedaż rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa. Swoje doświadczenie zdobywał, realizując projekty obejmujące m.in. POPC, FTTX, OSE, GSMR, SDIP, WIFI4EU, ITS, CCTV czy IOT.

Rejestracja na wydarzenie poprzez stronę Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Invest Park.

Data publikacji: 23.10.2023 08:22:40
Utworzone przez: estraszak
Data aktualizacji: 16.11.2023 07:48:40
Liczba odsłon: 15