Dzierżoniów poszerza swoją ofertę inwestycyjną o prywatne nieruchomości! | Invest Dzierżoniów

Dzierżoniów poszerza swoją ofertę inwestycyjną o prywatne nieruchomości!

Zainwestuj w Dzierżoniowie! Dzierżoniów poszerza swoją ofertę inwestycyjną  o prywatne nieruchomości zabudowane i niezabudowane. Przyłącz się do tworzenia Dzierżoniowskiej Strefy Inwestycji (DSI). Jest to kolejne działanie w ramach kampanii Kupuj Lokalnie!

Jesteś właścicielem terenów inwestycyjnych lub hal magazynowo -produkcyjnych, lokali użytkowych  lub powierzchni biurowych w Dzierżoniowie, które są przeznaczone  na prowadzenie działalności gospodarczej  takiej jak produkcja, usługi, magazyny i handel?  Zamierzasz je wynająć lub sprzedać?

Oferujemy bezpłatnie: włączenie Twojej nieruchomości do bazy ofert inwestycyjnych na stronie  Invest in Dzierżoniów, w zakładce Oferta Inwestycyjna.

Aby przygotować ofertę należy:

  • zapoznać się z  Regulaminem zamieszczania ofert inwestycyjnych.
  • wypełnić odpowiedni formularz stanowiący załącznik do Regulaminu  i wraz ze zdjęciami i mapami lokalizacyjnymi złożyć osobiście w Biurze Obsługi Klienta, przesłać pocztą na adres Urzędu Miasta Dzierżoniowa, Wydział Rozwoju Miasta - Biuro Przedsiębiorczości i Pomocy Publicznej, Rynek 1, 58-200 Dzierżoniów lub drogą elektroniczną na adres e-mail: inwestoratum [dot] dzierzoniow [dot] pl

Zamieszczający ofertę, przesyłając formularz wraz ze zdjęciami oświadcza, że zapoznał się z regulaminem zamieszczania ofert inwestycyjnych na stronie www.investin.dzierzoniow.pl i akceptuje jego warunki.

Szczegółowych informacji udziela: Wydział Rozwoju Miasta, Biuro Przedsiębiorczości i Pomocy Publicznej, tel. 74 645 08 79, e-mail: estraszakatum [dot] dzierzoniow [dot] pl

Zapraszamy do aktywnej współpracy!

Dzierżoniowska Strefa Inwestycji

 

Data publikacji: 08.03.2022 12:16:11
Utworzone przez: estraszak
Data aktualizacji: 08.03.2022 14:24:07
Liczba odsłon: 118