Sprzedaż międzynarodowa w e-commerce. Prawne aspekty i strategie sukcesu dla handlu online. Cz.1: Prawo konsumenckie i podatki | Invest Dzierżoniów

Sprzedaż międzynarodowa w e-commerce. Prawne aspekty i strategie sukcesu dla handlu online. Cz.1: Prawo konsumenckie i podatki

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z Kancelarią Prawa Międzynarodowego BKT zaprasza na webinarium "Sprzedaż międzynarodowa w e-commerce. Prawne aspekty i strategie sukcesu dla handlu online. Cz 1: Prawo konsumenckie i podatki".

Szkolenie umożliwia zdobycie kompleksowej wiedzy na temat prawnych aspektów związanych z międzynarodową sprzedażą w e-commerce. Pozwala zrozumieć globalne trendy i wyzwania dotyczące handlu online na rynku międzynarodowym ze szczególnym uwzględnieniem rynku europejskiego. Jest swoistym kompendium najważniejszych regulacji prawnych dotyczących wprowadzania produktów na lokalnych marketplaces. Począwszy od umów z platformami sprzedażowymi, przez uregulowania w zakresie ochrony konsumentów, prawa własności intelektualnej, polityki opakowaniowej czy podatków. Udział w tym szkoleniu pomoże uczestnikom zwiększyć świadomość i wiedzę na temat prawnych aspektów sprzedaży międzynarodowej w e-commerce, co pozwoli im skutecznie rozwijać swoje przedsiębiorstwa, minimalizować ryzyko prawne i osiągać sukces na rynkach międzynarodowych.

Termin: 14 lutego 2024 r. w godzinach 10:00 – 12:00.

Agenda

  • Wprowadzenie do międzynarodowej sprzedaży w e-commerce
  • Wybór rynków docelowych i analiza ryzyka
  • Prawo konsumenckie w międzynarodowym e-commerce
  • Prawo podatkowe i celne w międzynarodowym e-commerce

Spotkanie poprowadzi:

Beata Kielar – Tammert, Radca prawny w Kancelarii Prawa Międzynarodowego BKT. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Niestrudzenie zdobywa doświadczenie prawnicze w świecie biznesu zarówno w Polsce jak i za granicą. Pasjonatka spraw międzynarodowych. Posiada ogromne doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych. Przez wiele lat doradzała organom Spółek pracując wewnątrz korporacji jako prawnik in house.

Więcej informacji oraz rejestracja na wydarzenie na stronie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Invest - Park.

Date of information creation: 07.02.2024 11:30:57
Person creating information: estraszak
Date of last modification: 07.02.2024 12:24:54
Number of views: 5