Dotacje i instrumenty zwrotne na założenie własnej firmy ze środków UE - webinar!

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza na webinarium pt. „Dotacje i instrumenty zwrotne na założenie własnej firmy ze środków UE”

Termin: 8 lutego 2024 r. (czwartek), w godz. 10.00-12.00 na platformie internetowej ZOOM.

Wydarzenie skierowane jest do osób bezrobotnych, bez pracy, zamieszkałych lub uczących się, z obszaru województwa dolnośląskiego.

W trakcie spotkania informacyjnego on-line zostaną przedstawione możliwości otrzymania wsparcia finansowego na uruchomienie własnej działalności gospodarczej. 

Udział w webinarium jest bezpłatny. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Zastrzega się możliwość wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Program webinarium:

  • źródła informacji o Funduszach Europejskich oraz oferta Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, wsparcie ze środków UE na założenie działalności gospodarczej w perspektywie finansowania 2021-2027;
  • dotacje z Powiatowego Urzędu Pracy w Jeleniej Górze: zasady przyznawania dotacji i kwalifikowalność wydatków; najczęściej popełniane błędy przy wypełnianiu wniosku;
  • platforma Startowa Unicorn Hub – edycja II;
  • „Rządowy Program Pierwszy Biznes – Wsparcie w Starcie”;

Więcej informacji oraz  rejestracja na wydarzenie ( do dnia 07.02.2024 r. do godz. 9.00. ) na stronie Serwisu Regionalnego Programu Województwa Dolnośląskiego.

Organizator spotkania :

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, ul. Bankowa 27; 58-500 Jelenia Góra

tel. 75 619 97 44, 75 619 97 45; e-mail: pife [dot] jeleniagoraatdolnyslask [dot] pl